Вступна: Нове вбрання імператора

Яскр

Не встигли ми встановити певний формат виходу номера, як стало зрозуміло, що його доведеться змінити заради щотижневого випуску. Втім, великий обсяг та надбання минулого сезону лишаться у вигляді спецвипусків із довгими статтями, оглядами та власними дослідженнями. Дайджест, що зрозуміло з назви, яка походить від англійського слова to digest - поглинати, має бути саме таким, ужитим читачем разом із чаєм чи кавою, як бісквіт. Та лишати певний приємний присмак.

Втім, до теми їжі ми ще не дісталися в наших вже майже дворічних пошуках цікавинок ХІХ сторіччя (але читачі можуть замовити й такі теми, в нас в закамарках є історичні рецепти!) - тому лишаємося вірними таким основним рубрикам, як «Особистість» по понеділках, «Живопис» по вівторках, «Події та факти» по середах, «Пара та технології» по четвергах, «Література» по п’ятницях, із невеличкими замінами близько за змістом, якщо на них знайдуться охочі автори. Також ми додаємо «Модну картинку» у суботу та «Танець тижня» у неділю.

До того ж, саме з неї, аби не починати читання з «важкого дня», відкриється наш наступний номер - за євпропейською звичкою рахувати неділю першою в тижні.

Звісно, постає питання: а чи не бачили вже всі все це багато разів усюди? По-перше, маємо сподівання, що щось виявиться новим. По-друге, навіть бачене варто нагадати, хоча б для гарного настрою.

До того ж, деякі матеріали будуть зручно зібрані спеціально до балів.

Автором нарису для групи, статі для наших журналів та сайту може стати будь-хто, якщо матеріал відповідатиме нашим втаємниченим критеріям.